Postav dům, zasaď strom. Done

Projekt Done je unikátní v možnosti zapojit se do procesu stavby a díky chytrému řešení jednotlivých dílů můžete celou stavbu umisťovat snadněji do krajiny, rychle domek na místě připravit bez nutnosti betonovat základ. Je-li možné stavbu umístit na vaše vysněné místo, vám poradí naši odborníci. Stačí v poptávce níže uvést lokaci podle GPS či katastrální číslo pozemku a my vám předběžně sdělíme, co je potřeba pro stavbu zajistit.

Když chcete zmizet z města

12m² luxusního zážitku v přírodě.

Projektem Done si splníte 2 životní cíle. Postavíte si dům (tedy spíše domek), na libovolném místě vlastnoručně nebo s naší odbornou pomocí. Zároveň zasadíte strom, který bude žít a růst s vámi a zpříjemňovat vám výhled.

All in one. Pokoj s ložnicí, kuchyní, sprchou, toaletou i technickou místností.

Dokonalý výhled

Kamkoliv vás osud zavane

Velké prosklení z tvrzených skel zaručí dokonalý výhled a pocit, že jste trochu venku i uvnitř. Navíc máte k dispozici venkovní terasu a co je větší komfort než zahrada bez hranic? Pro specifická místa nepotřebujete stavební povolení, a tudíž můžete zažít výhledy, které nejsou dostupné jen tak někomu. Součástí rámu oken je i skrytá garnýž a pro nesmělé je samozřejmě možnost vytvořit soukromí, kdykoliv je potřeba. Sklo má navíc lehce zrcadlící efekt a zvenku vidíte jen nejasné kontury.

Zaujal vás projekt?

Izolace masivních CLT panelů, dřevěných stěn, bohatě dimenzovaná kamna i speciálně upravená tvrzená a determální skla a vysoká nosnost střechy – to vše dělá z Done bezkonkurenční řešení pro praktické využití. Kdykoliv se rozhodnete na chatku zajet a neztrácet komfort, budete mít teplo, nebo naopak vyvětráte během pár minut.

Přejít na stránku