DŘEVOSTAVBA NA MÍRU

Máte vlastní představu, oblíbeného architekta, hotovou studii nebo dokonce projektový plán? Pokud ano, pak jsme na začátku cesty. Pojďme se pobavit, poznat se blíže a zjistit co společně dokážeme. Vezmeme vás do výroby, kde ucítíte vůni dřeva. Představíme vám jak a proč to všechno děláme. V našem showroomu si u skvělé kávy utřídíme myšlenky a pokud nás to bude bavit, načrtneme obrysy budoucí spolupráce.

 

 

Koncept a krása hledání

Na počátku je myšlenka. A tu budeme tvarovat, ohýbat, podrobíme jí křížovému výslechu a možná i mnohokrát změníme. Výsledkem budou krásné skici a jistota, že jsme společně pro vaše budoucí bydlení udělali to nejlepší.

 

 

 

Architektonická studie

Máme jasné obrysy, víme jak má celý objekt fungovat, kdo budou jeho obyvatelé. Pomocí konstrukčních řešení, materiálů a detailů dáváme formě za pomoci reálných rozměrů pevný tvar. Výsledkem je jistota, že společně můžeme váš dům postavit a víme jak na to.

A nebojte, nenecháme vás v tom. Součástí naší práce jsou i patřičná povolení, komunikace s úřady, možnosti financování a logistika celé stavby.

 

 

Vzhůru do reality

Ještě předtím než dům postavíme, vezmeme vás na prohlídku. A bude to tak jak si řeknete. Na dům se můžeme dívat z oblohy, ze země, severu, jihu, odkudkoliv vás jen napadne. Chcete vidět detail? Přiblížíme si ho. Chcete vidět reálnou hmotu? Vytiskneme ji na 3D tiskárně. Chcete vidět interiér s naším rukopisem? Připravíme virtuální prohlídku. Chcete poznat konkrétní materiály a pocit jaký z nich máte? Vezmeme vás do výroby. Cokoliv si jen představíte je možné…ale pozor…bydlení už necháme čistě na vás.