ABY VŠECHNO KLAPALO

 

 

1STUDIE

Společně prodiskutujeme vaše přání a představy o tom, jak by měl váš ideální domov vypadat a co všechno v něm plánujete zažívat. Následně vám ve spolupráci s architektem vypracujeme architektonickou studii na míru obsahující varianty řešení, vizualizace a pro vaší lepší představu případně i soukromou prohlídku ve virtuální realitě.

Už máte hotovou studii?

Není problém! Pokud máte oblíbeného architekta, se kterým byste rádi navrhli (nebo jste už dokonce navrhli) váš budoucí dům, rádi se s ním i s vámi setkáme, navážeme na vaši dosavadní práci a celý projekt dotáhneme ve stejné kvalitě, jako by byl náš vlastní.

2PŘÍPRAVA

Studii vašeho nového domu rozpracujeme do podrobné projektové dokumentace, na jejímž základě můžeme podat žádost o stavební povolení a řešit případné financování a dotace. Díky ní budeme znát i závaznou finální cenu a termín realizace.

3VÝROBA

Podrobná projektová dokumentace je také základním podkladem pro výrobu budoucích stěn a stropů vašeho domu. Technologie, které využíváme, nám umožňují připravit dřevěné panely obsahující veškeré otvory a instalační průchody, a to vše s přesností v řádu milimetrů.

4MONTÁŽ A FINALIZACE

Precizně opracované dřevěné panely naložíme a dovezeme na váš pozemek. S pomocí jeřábu a týmu zkušených tesařů dům během několika dnů poskládáme do podoby „hrubé stavby“. Ta je okamžitě připravená pro montáž dalších navazujících konstrukcí, vnitřních instalací a povrchů.

5UMÍME I INTERIÉRY

Jsme truhláři s citem pro detail. To co je pro ostatní vysoký standard, u nás vidíme jako naprostou samozřejmost. Ať už se bavíme o interiérových dveřích, dřevěných podlahách, podlahových lištách, vybavení koupelen, osvětlení nebo nábytku, kvůli kterému nebudete chtít z domu. Našim stavbám věříme natolik, že nábytek vyrábíme už ve chvíli, kdy váš dům nemá podlahy ani stropy.  Tím šetříme váš čas i nervy - v rámci jedné zakázky a jednoho celistvého návrhu. Hotovo a pod jednou střechou!

6DOMEM TO NEKONČÍ

Nebojte se, nenecháme vás v tom! Dům potřebuje zahradu, plot, zpevněné komunikace, venkovní osvětlení a spousty dalších detailů. Díky dlouholeté spolupráci máme kolem sebe všechny myslitelné profese se stejným pohledem na věc - spokojený zákazník?